I'm sending you a Flower Bouquet after Courier.

  • 14 feb 2019

Krásnou kyticou je vhodné dnes priať, aspoň maličkú radosť k sviatku dať. Všetko najlepšie , zdravie šťastie a rodinnú pohodu z celého srdca Ti prajem.

Maj vzdy zdravia cele hory, stastia ako kvapiek v mori, lasky nech ti tolko patri ako snehu maju tatry. Prajem Ti všetko najlepšie k Tvojmu sviatku.

Kyticu ruží v tentokrásny deň, darujem tebe zo srdca len. A už iba jedno prianie mám, dať Ti sladkú pusu k tým kvetinám.

Miesto kvetu vo váze, sex, chlapov a peniaze. Na každý den kôli srande, aspon jedno malé rande. Na každú noc miesto spania, 10 hodín milovania. Vsetko najlepšie prajem.

Zapchajte komíny, nepustite Santu, použite cement alebo maltu. Otvorte okno, stačí aj máličko, darčeky prinesie jedine Ježiško

Kapor je v mrazáku, kaša sa varí, všetko máš na háku, všetko sa darí. Stromček je v plameňoch, prekrásne svieti a všetky salónky zožrali deti. Pekne Vianoce!

Prdol somár v jasličkách, fajne bolo teplo, do toho sa rozžiarilo Betlehemské svetlo, nebili ho, nehrešili, skoro boli radšej, táto sranda mala prispieť k pohode tej Vašej.

Ak ťa raz v noci ukradne škaredý bradatý ujo, nezľakni sa. Povedala som Ježiškovi, že ťa chcem pod stromček!

Morning hangover

  • 23 July 2017

Morning hangover

Graphic studio best client