ArtCAVEMANIAC GRUOP

Public·89 members

Aluminij Koper v živo 26/11/2023 Gledati televizijo

pred 4 dnevi — [PRENOS V ŽIVO!!]@@@]] Odranci vs Koper živo online 22 november 2023 pred 24 urami — Slovenija vs Kazahstan in prenosi v živo online 20 ...

Prva liga Telemach: PLT Aluminij : Koper. DANES ob 17:30. CELOTEN RAZPORED. 25.11.2023 | Prva liga Telemach. Pomembna zmaga Domžal v Rogaški. Nogometaši Domžal so v prvi ligi Telemach ... FC Koper vs NK Domžale v živo online 11 november 2023 [[pren 10. nov. 2023 — [[prenos v živo<<]] Olimpija Aluminij živo online 29 oktober pred 5 dnevi — [[Šport v živo*]] NK Radomlje vs NK Domžale živo online 17. Nemoč Maribora, žvižgi s tribun, Celje in Koper 24. sep. 2023 — Na uvodni tekmi kroga so Domžalčani v petek po preobratu premagali Aluminij (2:1). 2 – Maks Barišić (Koper), Marko Brest (Aluminij), Jan Đapo ... TV Prenosi v živo - Športklub, Arena, ŠportTV - Slovenija Aluminij. FC Koper. Nogomet - Prva Liga Telemach: Aluminij - Koper. Sportklub 1. Pokal Slovenije Slovenija. 11:00. Videm. Razmerje strelov: poskusi 10:9 in streli v okvir 7:6. Oboje za Rogaško, ki zlepa ne bo "požrla" dosojene usodne enajstmetrovke. V Rogaški Slatini vroče na zelenici, na častni tribuni pa je zavrelo Jelenič s škarjicami preprečil poraz KopraNa tekmi Radomlje – Koper so gostitelji začeli spodbudno, v 17. minuti je nevarno z glavo udaril Tin Hrvoj, s parado se je izkazal vratar Jan Koprivec, ki je nato ubranil še drugi strel Caia Cruza iz bližine. NK Odranci vs FC Koper in prenosi v živo online 22/11 12. nov. 2023 — okt Prva liga Telekom Slovenije Povzetek tekme: Aluminij - Maribor (1-0) | Prva Liga Telemach 1. okt Prva liga Telekom Slovenije Povzetek tekme: ... Mura vs Maribor živo online 26 november 2023 pred 3 urami — Aluminij - Rogaška, Mura - Bravo, O. Prva liga Telemach, 9. krog. (PRETAKANJE#) Olimpija vs Koper in prenosi v živo liga TFF 1. Lig Taça de ... Na drugi strani je v 20. minuti neuspešno s škarjicami poskušal Nardin Mulahusejnović. Koprivec je pred odmorom v lastnem 16-m prostoru odrival Cruza in z žogo zaigral zunaj, a ni bil kaznovan, takoj zatem je Maks Barišič na drugi strani z dobrih 20 metrov stresel levo vratnico Radomelj. 30-letni Enej Jelenič je na spektakularen način dosegel prvi gol po vrnitvi v matični klub, za katerega je še kot mladoletnik zabil dva gola jeseni leta 2010. com V drugem delu je Koper v 55. minuti imel izredno priložnost, a so se Ankraz, Orazov in Barišić preveč zapletli in niso niti sprožili strela. V naslednjem napadu je Nik Omladič zadel, a je bil gol zaradi prepovedanega položaja izničen. Aluminij rezultati v živo, končni izidi, razpored, Aluminij Aluminij. 2. 1. 22.09. P. Aluminij. Rogaška. 1. 2. 16.09. P. Bravo. Aluminij. 2. 0. 02.09. P. Pokaži več tekem. Spored. SLOVENIJAPrva liga. Aluminij. Koper. Rogaška je bila v drugem polčasu nevarnejša, a na koncu je Olimpija z dvema goloma v sodnikovem dodatku dosegla šesto zmago sezone. com 11-m, o kateri se bo še govoriloDokončno se je tekma spremenila v incidentno ob izteku rednega dela, ko je sodnik Alen Bubek ob prekinitvi hitro dosodil najstrožjo kazen v korist gostov, četudi vidnega prekrška ni bilo zaznati. Prekršek za 11-m je nad Markom Mijailovićem po sodnikovem mnenju storil Andrej Pavlović. K izvedbi najstrožje kazni je pristopi Rui Pedro, ki je mirno in rutinirano zadel levi kot, medtem ko se je Rok Vodišek vrgel v desno. FC Koper - Aluminij : Prva Liga Telemach TV prenos tekme v živo Nogomet - Prva Liga Telemach: FC Koper - Aluminij. Aluminij vs Koper Live Score and Live Stream Aluminij are playing Koper at the 1. SNL of Slovenia on November 26. ScoreBat is covering Aluminij vs Koper in real time, providing live video, live stream ... FC Koper vs NK Domžale in prenosi v živo online 11 NK Olimpija Ljubljana... [[[PRETAKANJE***]]>>>] NK Maribor vs NŠ Mura v živo brezplač pred 16 urami — NK Maribor v NK Aluminij [na spletu>>] Koper vs Mura ... Nekdanji vratar zmajev je še naprej protestiral in na koncu je prejel rdeči karton. Sočasno je sporna enajstmetrovka dodobra razburkala strasti na tribunah, kjer so se stepli prav na VIP-tribuni vpričo novinarjev. Posredovali so varnostnik in policija. Vsekakor bo tekma v Rogaški Slatini dobila še zanimivo nadaljevanje v obravnavni disciplinskega sodnika Nogometne zveze Slovenije, s katerim imajo črno-beli letos že silno slabe izkušnje. Vrnitev Florucza z golomIgralca več so Ljubljančani izkoristili v 99. minuti, ko je Raul Florucz mojstrsko z zavitim strelom zadel oddaljenejšo malo mrežico. Ob julijski zmagi Olimpije nad Rogaško s kar 5:0 se je Florucz huje poškodoval, zdaj pa se je vrnil na zelenico s prvim golom v Sloveniji. NK Aluminij vs Koper H2H - Livescore Follow the history of rivalry of NK Aluminij and Koper on livescores.biz. « Back. Live matches. Familia Chimini pred 4 dnevi — [PRENOS V ŽIVO!!]@@@]] Odranci vs Koper živo online 22 november 2023 pred 24 urami — Slovenija vs Kazahstan in prenosi v živo online 20 ...